Telefon
WhatsApp
İnstagram

Hizmetlerimiz

Evde Sağlık Hizmetlerimizde alanında uzman ekibimizle size en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz.

Hakkımızda
Biz Kimiz ?

Hakkımızda

Ankara evde hemşire olarak 2010 yılından itibaren siz değerli hasta ve hasta yakınlarımıza eviniz konforunda Ankara evde sağlık hizmeti vermekteyiz. 2015 yılı itibari ile firmamız profesyonel evde bakım ve evde hemşirelik  hizmeti vermeye başlamıştır. Amacımız siz değerli hasta ve hasta yakınlarımızın bakım ve tedavi süresince %100 güven ve memnuniyet ile hizmet vermektir. Ekibimiz anlaşmalı uzman hekimler, özel yoğun bakım ve profesyonel evde bakım hemşireleri , fizyoterapist, diyetisyen, psikolog ve hasta bakıcıdan oluşmaktadır. Ankara evde bakım hizmeti verirken hastamızın mahremiyeti, özel ihtiyaçları ve gereksinimleri verdiğimiz hizmetin tıbbi ve hizmet etik ilkelerine yönelik verilmektedir. Güler yüzlü ekibimiz Ankara’nın her ilçesine 7/24 ve en kısa sürede sizlere hizmet vermektedir. Ankara evde hemşire olarak sizlere Ankara’da profesyonel hizmet sunmaktan gurur duyarız. Ekip üyelerimiz alanlarında yeterli donanıma sahip olup evinizde güven içerisinde hizmet alabilirsiniz.

 

VİZYONUMUZ

Sağlık hizmetlerini sağlıkta güvenilirlik, şefkat ve şeffaf hizmet anlayışı ve mükemmelliyet ile yapılan bir sağlık hizmeti vermek, Ankara evde bakım yüzü olmak.

MİSYONUMUZ

Hizmet verdiğimiz bölgede sağlıkta kalite standartları doğrultusunda, meslek etiğimiz ve son teknolojik ekipmanlarımız ile siz değerli hasta ve hasta yakınlarımızın istekleri ve görüşleri doğrultusunda her zaman ilerleyen gelişen ve büyüyen bir sağlık hizmeti kuruluşu olmak.

Neden Biz ?

Ankara evde hemşire ve bakım hizmeti, alanında uzman ekibimiz ve güncel donanımlı ekipmanları ile tüm Ankara’ya 7/24 hizmet vermektedir. İhtiyaç duyduğunuz hemşire ve bakım hizmetlerini eviniz yada iş yeriniz farketmeksizin ihtiyaç duyduğunuz her yer de konforunuzdan ödün vermeden sağlamayı amaçlıyoruz.

  • Profesyonel Hizmet Ankara Evde Hemşire Ekibi olarak sorunlarınıza kalıcı çözümler bulmak için yanınızdayız.
  • Güler Yüzlü Personel Ekibimiz, hasta memnuniyetini öncelikli hale getirerek sadece hastaların ihtiyacı olan tedavileri uygulamaktadır.
  • Güvenli İlaç Tüm teşhis ve tedavi süreci, hastalarla iletişim halinde adım adım planlanmakta ve bu plana uygun bir şekilde gerekli tedaviler gerçekleştirilmektedir.
  • UZMAN KADRO Ankara Evde Hemşire ekibi hasta sağlığıyla ilgili tüm hizmetleri alanında uzman hemşire ve doktorlarla sunulmaktadır.

7/24 Sağlık Hizmeti

24 saat acil durum yardımına erişim sayesinde, başkalarına yardım etmeye devam edebilmeniz çok önemlidir.

05532759799

Blog Yazılarımız

Evde Sağlık Hizmetleri Hakkında Tüm Bilgilere Erişebilirsiniz.

Grip Nedir? Ankara Grip Tedavi yöntemleri
19-10-2020 17:37

Grip Nedir? Ankara Grip Tedavi yöntemleri

Grip nedir? Ankara grip tedavisi , Ankara grip serumu, Ankara atom serum

DETAYLAR
Ankara Özel Hastane Serum taktırma ücreti, Ankara evde serum hizmeti;
22-09-2021 14:34

Ankara Özel Hastane Serum taktırma ücreti, Ankara evde serum hizmeti;

Ankara Hastane Serum Fiyatları, Ankara Özel Hastane Serum Fiyatları , ankara evde serum yararları

DETAYLAR
Ankara Evde Hemşirelik Hizmeti;
07-07-2021 21:01

Ankara Evde Hemşirelik Hizmeti;

Ankara özel evde bakım hemşiresi, evde bakım hizmeti

DETAYLAR
Serum Nedir ?
01-10-2021 13:03

Serum Nedir ?

Serum, sıvı ve berrak görünümde olan şuruba benzeyen bir maddedir. Plazmadan farkı ise içerisinde fibrinojen maddesi bulunmasıdır.

DETAYLAR