Telefon
WhatsApp
İnstagram

Ankara Evde Hemşirelik Hizmeti;

Ankara Evde Hemşirelik Hizmeti;

Ankara Evde Hemşirelik Hizmeti;

EVDE HEMŞİRE HİZMETİ;

 

Hemşirelik nedir?

Hemşirelik bireyin, ailenin ve toplumun sağlığını korumaya ve geliştirmeye odaklanmış, normal sağlık seviyesine ulaştırıp yaşam kalitesini arttırmaya hedeflenmiş meslektir. Hemşireler doktor, hasta ve hasta yakınlarıyla iş birliği içerisinde çalışarak hasta için planlanan en uygun tıbbi tedaviyi yapmaktadır.

Evde Hemşire Nedir? Ne iş yapar?

Ankara evde hemşire olarak bireyin ve toplumun yaşam kalitesini arttırmak için tıbbi açıdan doktorla iş birliği  yaparak hastanın ihtiyaçları doğrultusunda uygulanacak tedaviyi ev ortamında gerçekleştiren kişiye evde hemşire hizmeti denir. Evde hemşire doktordan aldığı orderla ilaç yapma yetkisine sahip kişidir. Evinizde bulunan hemşire hastanın sadece tedavisi değil hastanın ihtiyaçları dahilinde öz bakım psikolojik destek ve fiziki açıdan hastanıza destek olmaktadır.

 

Ankara evde hemşire olarak 7/24 evinizde hastanıza hizmet vermekteyiz.

 

 

Ankara evde hemşire hizmetini nasıl alabiliriz?

Ankara evde hemşire olarak siz değerli hasta ve hasta yakınlarımıza 12-24 saat veya sürekli olarak size özel hemşirelik hizmeti vermekteyiz. Firmamızın çalışma prensibi gereğince bize ulaştıktan sonra hastanız doktor tarafından ve uzman hemşiremiz tarafından değerlendirilip hastanızın ihtiyaçları doğrultusunda saat ayarlaması yapılarak hizmet vermekteyiz. Ankara yatılı hemşire hizmetini yoğun bakım hemşireleri tarafından özenle hastanıza bakılarak tedavi edilmektedir. Kısacası hastamız tıbbi tedavisini evde alsın göz önünde profesyonel bakım almak istiyorum dediğiniz anda bizimle iletişime geçerek hastanın tüm ihtiyaçları ev ortamında hazırlanarak evinizi en uygun tedavi yapılcak şekilde düzenliyor ve hizmet vermeye başlamaktayız. Ankara yatılı hemşire ve refakati firmamızdan bilgi alarak en kısa sürede sizlerin yanınızda olup, ekibimiz tıbbi açıdan tüm ekipmanlara sahip olup güvenle hastanızı emanet edebilirsiniz.

Ankara yatılı hemşire refakat hizmeti sizler için en uygun şekilde ayarlanmaktadır. Ekibimizde doktor, hemşire, fizyoterapist, diyetisyen ve bakım elemanları tüm donanımlara sahiptir. Sizler hastanızı bize emanet ettik den sonra hastanıza ev ziyaretleri hafta 2 defa yapılarak hemşire ve hastanız tıbbi ve sosyal açıdan ihtiyaçları gözetilmektedir. Yaptığımız bu ziyarette hasta ve hasta yakının izlemleri ihtiyaçları dahilinde değerlendirme yapılarak, hemşiremizden aldığımız ve muayeneden çıkan sonuçla siz değerli hastalarımızı bilgilendirmekteyiz. Hastanız evde bakım konusunda nöbetleşerek görevlendirdiğimiz özel evde bakım hemşireleri sayesinde hiç yalnız kalmadan tedavisi ve bakım işlemi gerçekleşmektedir.

Ankara nöbetli hemşire refakat sistemi konusunda baktığımız hastalıklar;

Yatağa bağımlı hastalar

Antibiyotik tedavisi alan hastalar

Trakeostomi ve pegli hasta takibi

Trafik kazası sonrası evde bakım

Ameliyat sonrası evde bakım

Ankara serum takma işlemi

Yara pansumanları; bası yarası, yatak yarası tedavisi

Yetersiz beslenme durumunda

Alzheimer, bipolar, şizofreni ve panik atak hastaları tedavisi.

Kanser hastaları, şeker hastaları takibi.

Sıvı elektrolit bozuklukları tedavisi gibi tüm tedavilerde sizlerin yanınızdayız.

 

ANKARA EVDE HEMŞİRE OLARAK ;

Hastanız evinizde konforlu bir şekilde özel evde bakım hizmeti ve tedavisi almasında nöbetleşe hemşire sistemi kurarak sizlerin yanınızdayız. Evinizin bir odasını yoğun bakım şekline getirerek hastanızın tedavisinde duyulacak medikal ve tıbbi ekipmanları evinize temin ederek gönül rahatlığıyla sağlık hizmetini alabilirsiniz. Ankara özel hemşire nöbet refakat ücreti bilgisi almak için 05330440112 numaralı iletişim numaranızı arayarak hizmetimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. Ankara özel evde bakım hizmetini profesyonel bir şekilde doktor, hemşire, fizyoterapist, diyetisyen, psikolog ve hasta bakıcılarını özenle seçilerek sizlere hizmet vermekteyiz. Tüm bu sağlık hizmetleri hastanızın mahremiyet kurallarına uygun şekilde rahatsız olmayak şekilde verilmektedir. Bizimle iletişim kurmadan ankara evde sağlık hizmeti almamanızı temenni ederiz. Referanslı kaliteli bakım özel hemşire hizmeti almak için bizimle 7/24 iletişim kurabilirsiniz.

 Ankara evde hemşire olarak sağlıklı günler dileriz.