Telefon
WhatsApp
İnstagram

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Ankara evde hemşire olarak 2010 yılından itibaren siz değerli hasta ve hasta yakınlarımıza eviniz konforunda Ankara evde sağlık hizmeti vermekteyiz. 2015 yılı itibari ile firmamız profesyonel evde bakım ve evde hemşirelik  hizmeti vermeye başlamıştır. Amacımız siz değerli hasta ve hasta yakınlarımızın bakım ve tedavi süresince %100 güven ve memnuniyet ile hizmet vermektir. Ekibimiz anlaşmalı uzman hekimler, özel yoğun bakım ve profesyonel evde bakım hemşireleri , fizyoterapist, diyetisyen, psikolog ve hasta bakıcıdan oluşmaktadır. Ankara evde bakım hizmeti verirken hastamızın mahremiyeti, özel ihtiyaçları ve gereksinimleri verdiğimiz hizmetin tıbbi ve hizmet etik ilkelerine yönelik verilmektedir. Güler yüzlü ekibimiz Ankara’nın her ilçesine 7/24 ve en kısa sürede sizlere hizmet vermektedir. Ankara evde hemşire olarak sizlere Ankara’da profesyonel hizmet sunmaktan gurur duyarız. Ekip üyelerimiz alanlarında yeterli donanıma sahip olup evinizde güven içerisinde hizmet alabilirsiniz.

 

VİZYONUMUZ

Sağlık hizmetlerini sağlıkta güvenilirlik, şefkat ve şeffaf hizmet anlayışı ve mükemmelliyet ile yapılan bir sağlık hizmeti vermek, Ankara evde bakım yüzü olmak.

MİSYONUMUZ

Hizmet verdiğimiz bölgede sağlıkta kalite standartları doğrultusunda, meslek etiğimiz ve son teknolojik ekipmanlarımız ile siz değerli hasta ve hasta yakınlarımızın istekleri ve görüşleri doğrultusunda her zaman ilerleyen gelişen ve büyüyen bir sağlık hizmeti kuruluşu olmak.