Telefon
WhatsApp
İnstagram

Ankara Özel Hastane Serum taktırma ücreti, Ankara evde serum hizmeti;

  • Anasayfa
  • Haberler
  • Ankara Özel Hastane Serum taktırma ücreti, Ankara evde serum hizmeti;
Ankara Özel Hastane Serum taktırma ücreti, Ankara evde serum hizmeti;

Ankara Özel Hastane Serum taktırma ücreti, Ankara evde serum hizmeti;

Ankara Hastane Serum Fiyatları  / Hastanede Ankara Serum Fiyatı / Ankara Özel Hastane Serum Fiyatları  / Hastanede Serum Fiyatları ne kadar?

Ankara özel hastanede serum taktırmak isteyen kişiler kesinlikle hastanenin herhangi bir bölümünden doktor muayanesi yapılarak hastanın ihtiyacı dahilinde doktor değerlendirme yaparak tedavi önermektedir. Doktor görüşüne göre siz serum isterken orderınıza enjeksiyon işlemi yada reçete verilerek taburcu olmanız söz konusu olabilir. Ankara bölgesinde minimum muayene ücreti 500 tlden başlayıp yükselmektedir. Hastane giriş işlemi yapıldıktan sonra vital bulgular kontrol edilerek sizi müşade odasına alınıp tedaviniz başlayabilir. Fakat bazı istisnai durumlarda doktor kan idrar ya da herhangi bir tetkik istemi yapabilir ve durum işlem uzaya bilir buna istinaden vaktiniz kaybolmaktadır.

Hastanede serum taktırmak isteyen hastaların sırasıyla yapmaları gereken işlemler(ücretler);

  • Doktor muayane ücreti,
  • Tahlil ücretleri,
  • Serum ve tedavide kullanılan ilaç ve sarf malzeme ücreti
  • Acil müşade odası ücreti yada özel oda ücreti,

 

Tüm bunları göz önünde bulunduracak olursak ortalama kan tahlilleri çıkış vakti 2 saat süre tutmaktadır, 1 saat tedavi uygulaması 1 saat muayane sırası bekleme ve ulaşım düşünecek olursak 4 saat gibi bir süreyle ankara serum taktırma işlemini hastanede gerçekleştirebilirsiniz. Yeni gelen tebliğe göre özel hastane ücretleri yüzde 200 oranında artmış durumda olup hem fazla ücret ödemenize hemde vakit kaybınıza neden olacaktır. Ortalama özel hastanede serum taktırma ücretleri minimum 750 Tl başlayıp 2500 Tl arası değişmektedir.

 

Ankara Özel hastanede doktor muayene fiyatları;

Hastane lokasyon ve hastane sınıfınna göre gittiğiniz hastanede Acil servis muayanesi ve gerekli durumda uzman doktor muayenesi için polikliniğe yönlendirildiğiniz taktirde 350-1500 tl arası bir muayene ödemeniz olacaktır.

Özel hastane müşade odası özel oda ücretleri;

Serum takma işlemini gerçekleştirmek için müşade ve özel oda ücretleri hastane kalite ve lokasyonuna göre 100 tl ile 1500 tl arası bir ödeme yapmak zorunda kalabilirsiniz.

Ankara özel hastanede tahlil ücretleri;

Hastanenin sınıf ve kalitesine göre minimum 50 tl ile 1000 tl arasında tahlil ücreti vermek zorunda kalabilirsiniz.

 

Tahmini özel hastaneye harcadığınız ücret 500tl ile 2500 tl arası bir ödeme olmaktadır. Bu masraflara ulaşım, zaman ve ekonomik harcamaları göz önünde bulunduracak olursak aynı işlemi ankara evde serum takma hizmetini sizler için konforlu ve mantıklı olduğunu göreceksiniz.

 

 

 

 

Ankara Evde Serum takma avantajı nelerdir?

Ankara evde hemşire olarak siz değerli hasta ve hasta yakınlarımıza ankara evde serum takma işlemini öncelikle telefon üzerinden şikayet öykü ve bulgularınız alınır vakit kaybetmeden evinize ofisinize ulaşıp vital bulgular sonucu doktor bilgisi dahilinde serum takma işleminizi gerçekleştirmekteyiz. Ankara evde doktor muayenesi anlaşmalı doktorlarımız tarafından yapılmakta olup şikayetlerinize yönelik uzman doktor muayene edip ihtiyaçlarınız dahilinde tedavi edilmektedir. Ankara evde serum takma işlemi avantajı nelerdir? Kısa süre içerisinde şikayetlerinize yönelik serum takma işlemini gerçekleştirip vakit kaybı olmadan rutin hayatınıza dönmenizi sağlamaktayız. Hem ekonomik bir işlem olup vakitten kazanıp eviniz konforunda tedavi edilip güvende hissedeceğiniz bir işlemdir. Hastane fobisi olan hastalarımızın sıklıkla tercih ettiği işlem sayesinde hastalar hastane gitmeden tedavi ve ihtiyaçları giderilmektedir.

 

Ankara Evde Serum Faydaları;

-Zamandan tasarruf etmeniz,

-Ekonomik ve uygun olması,

-İsteklerinize göre tedavinin serum şeklinde verilmesi,

-Ev, ofis konforunda istediğiniz her yerde işlem yapılması,

- Güven içerisinde, sakinlik ve sessizlik içerisinde tedavi edilmeniz,

-Hastane fobinizden kurtularak tedavi olmanız,

 

 

 

Ankara serum takma ücreti ne kadar? Ankara Evde Serum fiyatı ne kadar ?

Ankara evde hemşire olarak serum takma hizmetini 7/24 05330440112 numaralı iletişim numaramızdan ulaşarak serum ücretini öğrenip, işlem hakkında bilgi alabilirsiniz. Kısa zamanda uzman hemşirelerimiz sizlere ulaşıp doktor iş birliği içerisinde siz değerli hasta ve hasta yakınlarımıza serum takarak tedavi hizmetinize başlamaktadır. Bu işlem sayesinde hem daha az ücret ödeyerek, evinizde güvenli ve konforlu şekilde serum takma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

 

Ankara evde hemşire olarak sağlıklı günler dileriz.