Telefon
WhatsApp
İnstagram

Covid-19 Hasta Bakımı / Covid Hizmeti

  • Anasayfa
  • Covid-19 Hasta Bakımı / Covid Hizmeti

Covid-19 Hasta Bakımı / Covid Hizmeti

Ankara Covid-19 Hasta Bakımı ve Covid Hizmeti

Ankara’da 2020 yılından itibaren Covid-19 virüsüne yakalanan birçok hasta ve hasta yakınlarımıza hizmet  verdik. Ankara’da  2020 yılından itibaren toplamda 750 hastanın takip ve tedavisinde yardımcı olduk.

Ankara covid vakalarına nasıl hizmet vermekteyiz ?

Ankara’da covid-19 hastalığına yakalandığını düşünen hastalarımız belirti ve bulgularını hissettiğiniz zaman firmamıza danışarak evde veya ofisinizde Ankara’da PCR testi yaptırabilir sonuç çıkana kadar kendinizi evinizde izolasyona almalısınız. Ekibimiz tarafından viral bulgularınız takip edilir ve tarafınıza aktarılmaktadır. Test sonucunuz çıktıktan hemen sonra Ankara evde hemşire olarak hastalığı hafif belirti ve semptomlarla atlatmanız için takviye edici serum hizmeti yapıyoruz. Bu takviye edici serum kişinin bağışıklık sistemi ve vücuttaki sıvı tüketimine yardımcı olmaktadır.

Yapılan takviye edici serumlar hastanın covid hastalığını tedavi etmez yanlızca hastanın daha hızlı ve konforlu şekilde günlük yaşamına destek olur. (Bu takviye edici serumlar kişinin ağrı, ateş ,öksürük  ve halsizlik gibi semptomları ortadan kaldırır). Bağışıklık sisteminde hızlı etki eden ve güçlendiren yurt dışında özel üretim olan Glutatyon tedavisi hizmetide verilmektedir. Bu serum kişinin bağışıklık sistemi güçlendirmiş olup ve kişinin konforlu yaşamasına katkıda bulunmaktadır. Ankara glutatyon serumu evinizde ofisinizde ve ankara içi 7/24 her yerde uygulama yapabilmekteyiz.

Ankara evde hemşire olarak size bu hizmeti nasıl veriyoruz ?

Ankara covid hastalığına yakalanan hasta ve hasta yakınımız bize 05330440112 numaralı hattımızdan bizlere ulaşım sağlıyor. Telefonda hastanın şikayetleri ve hastanın öyküsü alınmaktadır. Evinizde veya hastanede hemşirelik hizmeti almak isteyen hastalarımıza karantina süreci boyunca profesyonel ekibimiz tarafından tek bir hemşire refakat etmektedir. Refaket eden hemşire personelimiz koruyucu ekipmanlarıyla  donanımlı bir şekilde gerekli uygulamaları yapmaktadır. (oksijen tüpü ve pulseoksimetre firmamız tarafından sizlere verilmektedir) Anlaşmalı hekimlerimizle sizlerin tedavi süreciniz takip edilip bilgi verilmektedir. Karantina süreci bitiminde hem siz hemde sağlık personelimize PCR testi yapılmaktadır.

Covid-19 Ankara hasta bakım hizmeti

Hastanede yatan hasta ve hasta yakınlarımız için evde, hastanede hasta bakıcı refakat hizmeti vermekteyiz. Hastalarımızın 5 ile 14 gün yatış sürecinde hastamıza yardımcı olup zorlanmadan hastalığı yenmesine  yardımcı oluyoruz. Bu sayede hasta yakınlarımız gönül rahatlığı ile hastalarını bize emanet edip zorlanmamalarını sağlamaktayız.

Hizmetlerimizden yararlanmak isteyen ve bilgi almak isteyen kişiler 05330440112 numaralı hattımızdan ulaşım sağlayabilir.

Ankara evde hemşire olarak sağlıklı günler dileriz.

Ankara Covid hizmet paketlerimiz

  • Evde 7/24 hemşirelik hizmeti
  • Evde hastanede 7/24 hasta bakıcı hizmeti
  • Ankara evde serum hizmeti
  • Ankara glutatyon serum hizmeti