Telefon
WhatsApp
İnstagram

Evde Yüksek Doz C Vitaminli Serum

  • Anasayfa
  • Evde Yüksek Doz C Vitaminli Serum

Evde Yüksek Doz C Vitaminli Serum

YÜKSEK DOZ C VİTAMİN İV TEDAVİ HİZMETİ

Bağışıklık sisteminin güçlendirmesinden ve antioksidan etki oluşturduğunda dolayı covid-19 salgınında ve grip vakalarında yüksek doz c vitamin uygulaması sıklıkla kullanılmaktadır. Halk tabiri ile ankara atom serum olarak bilinen yüksek doz vitamin uygulaması bağışıklık sistemini güçlendirerek virüslere karşı kişinin bağışıklık sistemini yükselterek vücudun savunma mekanizmasını güçlendirir, kişiyi salgınlara karşı korumaktadır. Ankara Vitamin uygulaması sadece hasta olan kişiye özgü değildir. Yüksek doz c vitaminli serumlar iv yoldan direk damar içine verilmektedir. Kısa sürede etki gösteren bu tedavi aynı zamanda kişiye enerji verir. Oral yoldan (ağız yolu) alınan vitamin tedavileri yaklaşık %20-30 etkinlik gösterirken damardan alınan vitamin tedavisi %100’e kadar etki göstermektedir. Ankara evde hemşire firması olarak sizler için özel kullandığımız yüksek doz c vitamin(yurt dışından özel olarak gelen) tedavimiz ankara bölgesinde sadece firmamız tarafından uygulamaktadır.

 

ANKARA ATOM SERUM SIKLIKLA TAKILAN HASTALAR;        

Covid-19 hastaları ve grip hastaları

Bağışıklık sistemi düşük-yetersiz olan kişiler,

Aktif yoğun tempoda çalışan kişiler,

Kronik yorgunluk

 fibromiyalji ,

eklem romatizmaları,

 MS hastaları,

 Kanser hastaları,

Ülseratif kolit,

 Diyabet hastaları sıklıkla bu uygulamayı tercih etmektedir.

ANKARA EVDE SERUM,VİTAMİNLİ  SERUM TAKVİYESİ;

Yüksek doz c vitamin takviyesi hastalığın çabuk toparlanmasında etkin rol oynamaktadır. Yüksek doz vitamin takviyesi alırken aynı zamanda hastanın semptomlarına yönelik iv serum takviyesi de yapılmaktadır. Ankara evde hemşire olarak her an yanınızdayız. Yurt dışında bir araştırma sonucu multi vitamin takviyeleri covid-19da hastalığın seyrini azaltıp bağışlık sistemini güçlendirmede rol oynayarak  hastaların yoğun bakıma düşmeden hafif semptomlarla geçirdiği araştırmalar sonucu görülmüştür. Ankara serum takma hizmeti siz değerli hasta ve hasta yakınlarımızı ev ve ofis konforunda sağlanmaktadır. Ankara glutatyon hizmetinide firmamız  tarafından uygulatabilirsiniz.

 

Evde Serum Takma Ankara Hizmeti

Pandemi ve salgın hastalıkların nedeni ile hastaneye gidemeyen ve gitmek istemeyen hastalarımız için ankara evde serum takma hizmeti ile sizlerin 7/24 yanındayız. Ateş, grip, bulantı, ağrı, yetersiz beslenme, boğaz ağrısı , öksürük, covid serum takma ve evinizde rahatsızlandığınızda muayene sonrası sizlerin şikayetlerinize göre etkin tedavinizi yapmaktayız. Ankara evde serum uygulamasını yaptırmadan önce güvenilir kuruluşlara yaptırmanızı şiddetle öneririz. Her sağlık personeline evde serum takma, evde vitamin hizmetlerini sağlığınız açısından uygulatmayınız. Şunları unutmayalım ki ilaçlar alerjik reaksiyon gerçekleştirebilir tarafınıza uygulama yapacak kişinin donanımlı ve ilk yardım edebilecek bilge ve ekipmanlara sahip olması gerekmektedir. Aşırı alkol tüketen kişilerde ve yoğun çalışan insanlarda kullandığımız vitamin ve serumlar kişiyi dinçleştiğini ve daha konforlu yaşam kalitesini arttırdığı kanıtlanmıştır.

 

 YÜKSEK DOZ C VİTAMİN ANKARA UYGULAMASI  ÜCRETİ FİYAT BİLGİSİ;

Ankara yüksek doz c vitamin uygulaması ücreti siz değerli hasta ve hasta yakınlarımız için ankara evde hemşire olarak özel fiyat bilgisini iletişim numaramız 05330440112  yada whatsapp uygulamasından bilgi alabilirsiniz. Yüksek doz c vitamin uygulaması ankara evde serum işlemi karıştırılmamalıdır.  Yüksek doz c vitamini uygulaması 30 dakika ile 1 saat arasında sürmektedir. Halk arasında ankara atom serum , sarı serum , kokteyl serum olarak  tabir edilmektedir. Kullandığımız vitaminleri ankarada sadece ankara evde hemşire olarak kendimiz kullanmaktayız. Uyguladığımız vitaminleri ağrı kesici ilaçlar ile kullanmanızda herhangi bir sakıncası yoktur. 10 yaş üstü tüm hastalarımıza yüksek doz c vitamin uygulaması yapabilmekteyiz. Ankara evde serum uygulaması ve ankara evde ofisde yüksek doz c vitamin uygulamasını 7/24 tarafımıza ulaşarak hizmet alabilirsiniz.

Ankara evde hemşire olarak sağlıklı günler dileriz.